Návštevnosť

nedeľa 11. mája 2014

Nacionalista Magát otovrene o genocíde.

Nacionalista a Kandidát do EP Marián Magát si znovu nedal servítku pred Ústa a vyjadril svoj postoj ku genocíde.Nekritizuje však genocídu, o ktorej môžete počuť z médií, alebo školských učebníc.Magát si tentokrát vzal na mušku genocídu "bielych národov"." Z každej strany nás denne zaplavuje slovo genocída. Genocída toho národa, genocída takej menšiny... Odpoveďou často slová typu: „treba prijať opatrenia, treba stavať pamätníky, aby si to ľudia pripomínalia podobne. No povedzme si o práve teraz prebiehajúcej genocíde, genocíde bieleho národa. Žijeme v dobe, kedy sa biely človek pod nátlakom týchhoremusí dokonca hanbiť za farbu svojej pleti. Treba mať však na pamäti, že to my sme vybudovali civilizáciu v Európe. V našich žilách koluje krv predkov, krv, ktorá musí pretiecť ešte ďalekú cestu. A práve našim predkom by sme mali byť vďační za našu prítomnosť a za to, čo nám zanechali. Mali by sme sa množiť a posúvať ich odkaz ďalej, lenže my robíme presný opak a miešame sa s inými neeurópskymi národmi a v neposlednom rade tu vytvárané podmienky, ktoré nám zamedzuje mať biele deti, či sociálne alebo juvenilné. Toto je skutočná genocída a tragédia bielej Európy. Japonci by na našom mieste stratili dávno svoju tvar a rituálne by spáchali samovraždu, pretože je to pre nich vec cti. My Európania sa práveže ešte aj plazíme a klaniame sa našim vrahom! Je čas aby Európa povstala, je čas aby sme konečne očistili našu starú a pravú krv a pokračovali v skutočnom budovaní Európy a to bez vojen a násilia. Je čas vrátiť predkom obetu, pre ktorú toľko krát položili život a spraviť niečo pre našu budúcnosť, ktorú tak lacno predávame. Prijmime teda opatrenia na zastavenie genocídy, nenechajme to zájsť tak ďaleko, ako napríklad vo Francúzsku, Nemecku či Taliansku. Nečakajme na to, kým bude neskoro a poučme sa konečne z chýb týchto krajín."

Magát naďalej vyzýva všetky nacionalistické prúdy k spojeniu."Nacionalistické sily sa musia spojiť.Pokiaľ budú nase aktivity rozložené do viacerých organizácií, nikdy nedosiahneme potrebnej sily."
Na záver ale dodal: "Nemienim však spolupracovať s ľuďmi, ktorí riešia svoje problémy pri pive!Naša vlasť potrebuje akčných, odhodlaných ľudí, ktorí sú ochotní veci riešiť reálne, nielen virtuálne, alebo v krčme."

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára