Návštevnosť

štvrtok 8. mája 2014

Nacionalisti reagujú na obviňovanie z terorizmu: Ten cigán šíri hlúposti

Nacionalista a člen organizácie VZDOR KYSUCE Marián Magát, ktorý v eurovoľbách kandiduje za Slovenskú ľudovú stranu (SĽS) tvrdí, že rómsky aktivista šíri hlúposti. Teroristi sú neprispôsobiví cigáni, nie nacionalisti.
Členovia národnej organizácie Vzdor Kysuce sa popri vojenskom výcviku zaoberajú aj vlastnou poľnohospodárskou činnosťou a charitou.

„...títo demonštranti nie sú nespokojní bežní občania ,ale takí  istí  radikáli, rasisti, a fašisti, ba až teroristi, ako je aj Marián Mišún ...“, napísal rómsky aktivista v súvislosti s poslednou demonštráciou Spoločne za slušný a bezpečný život v Trnave, ktorá sa konala 12.04.2014.
Uvedené kritické vyjadrenia rómskeho aktivistu rozhnevali slovenských radikálnych nacionalistov.
Nacionalistická organizácia VZDOR KYSUCE, ktorých člen Marián Magát ako nezávislý kandiduje spoločne s Mariánom Mišúnom za SĽS do europarlamentu uverejnili nasledujúce stanovisko: „Mišún, kandidát do Europarlamentu za SĽS. Je naozaj terorista? A čo sú potom ozbrejení cigáni, ktorí lynčujú bielu populáciu, čo sú čierni imigranti znasilňujći biele ženy po celej Európe? Koľko ľudí zabil Mišún, koľko žien znásilnil? Kto je tu vlastne terorista a kto bráni záujmy národa?“


Kandidát SĽS Marián Magát, ktorý je veľkým prívržencom Ľudovíta Štúra a všeslovanskej vzájomnosti.  

Róm údajne rozširuje hlúposti
Ten cigán šíri hlúposti. Skutočných teroristov treba hľadať v parlamente medzi skorumpovanými politikmi zneužívajúcimi políciu a medzi asociálnymi cigánmi, ktorí prepadávajú dôchodcov, terorizujú deti v školách, znásilňujú ženy, páchajú incest a mnohokrát kradnú zemiaky a psov.“ , povedal Marián Magát v reakcii na vyjadrenia rómskeho aktivistu.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára