Návštevnosť

nedeľa 6. apríla 2014

Slovenský nacionalista chce v europarlamente bojovať aj proti sionizmu


Popularita politického extrémizmu v Európe naďalej prudko narastá. Väčšina z politológov si myslí, že tento stav je výsledkom neschopnosti štandartných politikov riešiť problémy Európanov. 
 
Pod heslom Radikálna zmena v Európe, spoločne za lepšie Slovensko sa do europarlamentu pokúša dostať aj slovenský nacionalista a člen organizácie Akčná skupina Vzdor Kysuce Marián Magát. Uvedený kandidát Slovenskej ľudovej strany (SĽS) sa dokonca na sociálnej sieti facebook vykreslil ako bojovník proti Novému svetovému poriadku.  

Magát nielenže občanom sľubuje novú politickú morálku keď prehlasuje, že mandát europoslanca bude vykonávať len za priemernú mzdu v národnom hospodárstve SR, pričom ostatné peniaze použije na podporu slovenských nacionalistov a charitu.

V aktuálnej videonahrávke, ktorú uverejnil na youtube tvrdí, že bude Európu ochrániť aj pred narastajúcou mocou sionistov vo svete. Celé video TU 
 
Magát chce zároveň ako europoslanec podporovať zamestnanosť, potravinovú sebestačnosť, energetickú samostatnosť, zmeny v justícii a chrániť tradičné rodiny.

Necháme sa prekvapiť, či sa Mariánovi Magátovi na kandidátke SĽS podarí osloviť národne zmyšlajúcich Slovákov. Aktuálne totiž do európskeho parlamentu kandiduje 5 národných strán. O priazeň voličov chce v blížiacich eurovoľbách zabojovať aj bývalý predseda SNS Ján Slota.
 Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára