Návštevnosť

piatok 25. apríla 2014

Škandál? Kandidát na europoslanca v rozhlase velebil Slovenský štát

Dňa 17. apríla odvysielal Slobodný vysielač ďalšiu zo série svojich relácii Informačná vojna. V živom vysielaní dostal možnosť vystúpiť aj nacionalista a kandidát Slovenskej ľudovej strany (SĽS) za europoslanca Marián Magát.


Foto: Nacionalista Magát, ktorý je známy svojimi tvrdými vyjadreniami voči sionizmu. 

Kritickú poznámku jedného z divákov, ktorý označil Slovenský štát za bábkový štát pod vedením nacistov Magát taktne spochybnil:
...asi by bolo užitočnejšie, aby si nás rozdelili Maďari a Poliaci?...vidím, že si vysoko intelektuálne vyvinutá bytosť, priam mám...podozrenie, že nie si z tejto planéty.“

Potenciálny europoslanec SĽS spoločne so svojim kolegom a nacionalistom z organizácie VZDOR Kysuce tiež uvedeného diváka odbili konkrétnymi argumentami. Upozornili ho najmä na úžasný ekonomický rozkvet prvého Slovenského štátu pod vedením Jozefa Tisa.

Stačí sa pozrieť na hospodárske fakty. Vytvorili sme zlaté rezervy, exportovali sme potraviny.“ dodal Magátov kolega zo VZDORU.
Zvukový záznam rozhovoru.

Marián Mágat, ktorý chce v europarlamente presadzovať celoeurópske vyrovnanie ceny práce, zároveň bojuje aj proti pozitívnej diskriminácii Cigánov, prílivu neeurópskych imigrantov a sionizmu.

Slovákom sľubuje, že v prípade svojho zvolenia ako europoslanec odmieta poberať neúmerne vysoký plat. Slovenskému národu chce ukázať novú politickú morálku nacionalistov, že pre národ prospešná politika sa dá robiť aj bez vysokého platu. Väčšinu z peňazí mieni používať na charitatívne účely a podporu nacionalistických aktivít.

Nacionalista Magát, ktorého materská organizácia VZDOR Kysuce sa preslávila plánom ovládnuť niektoré Slovenské mestá a dediny je zároveň pripravený zjednocovať národné sily.

Nacionalisti sa musia konečne zjednotiť. Je veľkou chybou keď sa dnes niektorí ľudia hrajú na veľkých vodcov Slovákov. Za SĽS kandidujem tiež preto, že ako jediní otvorene vyzvali na zjednotenie národných síl a vytvorenie spoločnej nacionalistickej kandidátky do Európskeho parlamentu. Pokiaľ chceme niečo dosiahnuť, musíme sa konečne zjednotiť.“  zareagoval Magát , keď sme ho telefonicky kontaktovali.       

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára