Návštevnosť

pondelok 14. apríla 2014

Nacionalisti chcú ovládnuť Trnavu- pripravujú vlastného primátora!

 Po sobotňajšom protestnom pochode v Trnave sú niektorí z účastníkov nahnevaní na mesto aj primátora. Urazilo ich, že im počas prechádzky na Coburogovú bolo bránené v slobode pohybu. Vyhlásili petíciu pod názvom "ZA RADIKÁLNU ZMENU V TRNAVE, ZA SPRAVODLIVÉ A PROSPERUJÚCE SLOVENSKO".


Akcie ktorej účelom malo byť upozornenie slovenskej verejnosti na hrozbu cigánskeho extrémizmu, politickú korupciu, nízku životnú úroveň Slovákov a neschopnosť vlády chrániť slušných ľudí sa zúčastnilo približne 200 občanov, prevažne z radov nacionalistov.  
Spočiatku pokojný priebeh akcie sa pokúsili narušiť poslanec NR SR Jozef Viskupič a Róbert Mihály pod záštitou iniciatívy Bratislava bez náckov. Nacionalisti však provokácie nemienili tolerovať. Po slovnej výmene názorov a niekoľkých výchovných kopancoch do zadku pod dohľadom polície, vrátane kukláčov, sa radikálom podarilo ukoristiť transparent, ktorý následne podpálili.


Protest radikálov v Trnave

Dva dni po skončení akcie v Trnave uverejnili na sociálnej sieti nacionalisti z organizácie VZDOR nasledujúcu správu:
Vážení priatelia a sympatizanti organizácie VZDOR. Korupcia politikov, vymieranie slovenského národa a postupné obsadzovanie slovenských dedín asociálmi sú reálnym dôkazom hroziacej katastrofy. Z tohto dôvodu naša organizácia rozbieha projekt, prostredníctvom ktorého sa pokúsime ovládnuť niektoré slovenské dediny a mestá. Vyzývame všetkých národne zmýšľajúcich Slovákov, ktorým nie je ľahostajná budúcnosť nášho Slovenského národa, aby nás kontaktovali. Po vzájomnej dohode, môžeme v komunálnych voľbách spoločne postaviť nezávislých kandidátov na posty starostov, primátorov a poslancov. Pokiaľ chceme zmeniť Slovensko, musíme sa pokúsiť získať reálny podiel na moci. V opačnom prípade nám ostane nadávať od stola pri pive, alebo od počítača. Každý zo starostov, zvolený s našou podporou bude mať povinnosť poberať maximálny plat do výšky priemernej mzdy, aby ostatné peniaze odovzdal na pronárodné aktivity a charitu. “

Pod petíciou na podporu nezávislého kandidáta na primátora mesta TRNAVA, ktorého meno zatiaľ neuvádza sa nachádza nasledujúci text:

"V prípade zvolenia za primátora, z dôvodu ukážky novej politickej morálky sa vyššie uvedený kandidát zaväzuje, že z primátorského platu odovzdá väčšiu časť financií na podporu národných aktivistov a charitatívne účely v Trnave. Zvolený primátor si môže z platu ponechať len sumu predstavujúcu výšku aktuálnej priemernej mzdy v SR. O využití finančných prostriedkov určených na charitatívne účely rozhodne zvolaný občiansky snem tvorený obyvateľmi mesta Trnava."

Člen nacionalistickej organizácie Vzdor- Marián Magát ktorý je zároveň kandidátom do Európskeho parlamentu za Slovenskú ľudovú stranu (SĽS) sa chýb, ani korupcie vlastných primátorov neobáva.`
Marián Magát

Zradu vo vlastných radoch nebudeme tolerovať. Verte mi, nájdeme spôsob, aby sme takého človeka čo najprísnejšie potrestali. Náš kandidát bude za svoje činy ručiť vlastnou hlavou.“ 

Radikál Magát, ktorý tvrdí, že jeho inšpiráciou sú grécki nacionalisti zo Zlatého úsvitu tiež presadzuje myšlienku zjednotenia všetkých slovenských nacionalistov a nadštandardnú spoluprácu Slovanov.

V svojom emotívnom príhovore v Trnave napríklad prehlásil:

Slovenskí nacionalisti sú roztrieštení a naším cieľom je zjednotiť tieto sily. Pokiaľ nebudeme jednotní, tak to jednoducho dohromady nedáme. Sme Slovania, sme najsilnejší národ na tejto planéte. A my sa tu plazíme ako nejaké špinavé červy pred skurvenými sionistami z Európskej únie?,” .
zdroj:

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára