Návštevnosť

piatok 4. apríla 2014

Opäť brutálny prepad dôchodcu rómskymi mladíkmi

Košice- Štvrtok (03.04.2014) došlo na východnom Slovensku k ďalšiemu brutálnemu útoku. Obeťou dvoch rómskych mladíkov sa stal dôchodca z Košíc, ktorý bol na ceste na svoju záhradku.  

Napriek volebným sľubom, rómsky problém doposiaľ účinne nevyriešila žiadna vláda.


Chlapci si od dôchodcu najskôr vypýtali peniaze, ktoré keď im odmietol vydať, začali ho udierať mohutným dreveným kolom po hlave a rukách. Následkom úderov ostal bezvládne ležať na zemi, kde ho naďalej kopali do hlavy. Výsledkom tohto obzvlášť brutálneho útoku bolo natrhnuté ucho, pomliaždenie tváre, niekoľko štichov na hlave a ruke. Prípadom sa už zaoberajú košickí policajti a po neznámych páchateľoch pátrajú.  


V uvedenej veci už národní aktivisti mobilizujú nespokojných Slovákov, aby na ďalší víkend (12.4.2014) v Trnave,osobne podporili celonárodnú protestnú akciu proti asociálom a skorumpovaným politikom.

 
 
 
 
 
Marián Mišún, ako jeden z hlavných organizátorov v danej veci uviedol: „ Je najvyšší čas, aby náš pohár trpezlivosti pretiekol. Problém treba okamžite a radikálne riešiť. Cigánsky problém sa týka každého z nás, včera to boli Košice, no zajtra to môže byť Trnava, alebo iné Slovenské mesto! Nezabúdajme, ako sa asociáli rozmnožujú. Mám skutočne obavy, že čoskoro môžu ako kobylky zaplaviť celé Slovensko. "
Mišún ešte ako policajt v uniforme, ktorú podľa neho musel vyzliecť z politických dôvodov. 
Mišún, ktorý v minulosti pracoval ako mestský policajt v Trnave však jednoznačne odmieta, že by uvedený pochod mal šíriť rasovú nenávisť: „Protestná akcia je proti asociálom a skorumpovaným politikom, takže zámerom nie je šíriť nenávisť proti Cigánom, ale skôr proti neschopným a skorumpovaným politikom. Samozrejme ale asociálom treba ukázať, že ich nevhodné správanie nebudeme tolerovať.“Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára