Návštevnosť

štvrtok 17. apríla 2014

Bývalý policajt Mišún: Útok nacionalistov v Trnave bol správny

V sobotu 12.04.2014 sa v Trnave uskutočnila v poradí už štvrtá protestná akcia pod názvom Spoločne proti skorumpovaným politikom a asociálom. Akcia prebiehala pokojne až do momentu, pokiaľ odporcovia nacionalistov pod vedením Roberta Mihályho nevytiahli provokačný transparent, ktorý im na znak odporu nacionalisti vytrhli a podpálili. 

V uvedenej veci sme preto kontaktovali organizátora spomenutého protestu Mariána Mišúna, aby sa k veci vyjadril.
Nemám nič proti názorom druhých ľudí, ale zlo netreba tolerovať!
Nemám nič proti názorom druhých. Viac krát som zdôraznil, že mi vôbec nezáleží na nejakých zbytočných pojmoch ako ľavica, alebo pravica. Za daných okolností si dovolím tvrdiť, že útok nacionalistov v Trnave bol správny. Veď sme spoločne zorganizovali protest proti skorumpovaným politikom a asociálom. Mihály s Viskupičom sa teda evidentne postavili na stranu zla a korupcie. Nezabúdajme, že na Slovensku dnes v dôsledku korupčného správania politikov a teroru asociálov po roku 1989 trpí veľké množstvo ľudí. My sme len v rámci zákonných možností a slušnosti zorganizovali protest. Odrazu k nám prišiel nejaký ľudskoprávny primitív, ktorý nás začal urážať a čakal, že sa z neho asi všetci poserieme. Som veľmi rád, že mu chlapci z Trnavy ukázali, že na Slovensku ešte existujú ľudia ktorí nechcú tolerovať prisluhovačov súčasného zločineckého systému.“  

Z niektorých futbalových fanúšikov si Mišún dokaže predstaviť ochranku
Viem, že s nami boli aj chlapci, ktorí radi chodia na futbal. Veľakrát sú to odvážni a trénovaní ľudia s odvahou bojovať. Z niektorých by boli určite dobrí členovia ochranky a možno aj bezpečnostných zborov. Nemyslím tým samozrejme nejakých ožranov, ktorí vedia len hulákať a robiť bordel.“zareagoval na naše otázky Mišun.

V priebehu akcie musela polícia zasiahnúť celkovo päťkrát. Všetky osoby boli po podaní vysvetlenia prepustené.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára