Návštevnosť

piatok 28. marca 2014

Trnava opäť upratovala po Rómoch, možno ju navštívi prezident!

Rodičmi zanedbávané deti, zápach, neporiadok, primitivizmus, drogy, prostitúcia a kriminalita! Aj takýto je obraz súčasnej Trnavy. Na sídlisku Linčianska totiž dlhodobo žijú neprispôsobiví domorodci.  


Necháme sa prekvapiť, ako na pozvanie zareaguje novozvolený prezident.  
                                       

Po uverejnení správy, že nespokojní Slováci pripravujú 12.04.2014 (sobotu)  v Trnave masový protest proti neschopnosti vlády riešiť cigánsky problém sa rozbehlo veľké upratovanie. Mesto Trnava tak opätovne vynaložilo na likvidáciu a odvoz niekoľkých ton odpadu z Coburgovej ulice tisíce eur.  Súčasťou spomenutého protestu má byť aj poznávací SAFARI výlet do divočiny na ul. Coburgovu, nazvaný „ Spoločne za slušný a bezpečný život 4- proti skorumpovaným politikom a asociálom!“.  Organizátori zároveň uvádzajú, že sú pripravení pozvať na svoj divoký SAFARI výlet nie len nespokojných Slovákov, ale aj novozvoleného prezidenta SR a niektorých zahraničných veľvyslancov (napr. z Bieloruska, Ruska, Iránu, Kuby, Činy, Severnej Korei, Ukrajiny ale aj USA, Japonska, Indie a Veľkej Británie).Od novo zvoleného prezidenta SR požadujú, aby sa verejne vyjadril k cigánskej problematike ohrozujúcej budúcnosť slovenského národa. 

V priebehu troch rokov už mesto Trnava na likvidáciu odpadu po asociáloch vynaložilo  viac ako 160-tisíc eur.  Je teda veľkou chybou, že mesto Trnava  doposiaľ nedokázalo neprispôsobivých Rómov prinúť,  aby si konečne po sebe začali upratovať. Obyvatelia Trnavy si vedia určite  predstaviť zmysluplnejšie využívanie peňazí daňových poplatníkov.   

Udalosť na facebooku- https://www.facebook.com/events/1444745572426946/?ref_newsfeed_story_type=regular&source=1

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára