Návštevnosť

utorok 25. marca 2014

Neuveriteľné? Dôchodkyňa sa pridala k nacionalistom!

Na májové voľby do Európskeho parlamentu (EP) je pripravený rekordný počet kandidátov. O priazeň voličom sa bude uchádzať až 29 politických strán a koalícií. Záujem kandidovať do EP prejavili viaceré známe, aj menej známe tváre. Jednou z nich je aj dôchodkyňa Anna Jablonovská (61) z Popradu, ktorá spoločne s niektorými známymi nacionalistami prijala ponuku kandidovať za Slovenskú ľudovú stranu (SĽS). 
Anna Jablonovská a nacionalistická organizácia VZDOR KYSUCE 

Pani Annu dnes možno právom označiť za slovenskú rekordmanku v oblasti výšky poberaného dôchodku. Napriek tomu, že celkovo odpracovala 33 rokov, sociálna poisťovňa jej vyrátala len 17 eurový dôchodok.
Tragédia pani Jablonovskej spočíva v tom, že v ČR kde odpracovala 11 rokov vzniká nárok na priznanie starobného dôchodku až po 15 rokoch. Podobne je tomu aj u nás v SR kde odpracovala 22 rokov. Na Slovensku vzniká nárok na starobný dôchodok až po odpracovaní 25 rokov.  
Tréning -nacionalistická organizácia VZDOR KYSUCE

Popritom však pani Jablonovská jednoznačne odmieta, život v bohatstve a luxuse.
Pred potvrdením svojej kandidatúry do EP, všetci z  kandidátov SĽS dobrovoľne podpísali čestné vyhlásenie, ktorým sa zaviazali, že v prípade zvolenia budú vykonávať poslanecký mandát len za priemernú mzdu v národnom hospodárstve, okrem cestovného a ďalších nevyhnutných nákladov spojených s výkonom funkcie. Prevyšujúcu sumu peňazí prípadní poslanci SĽS v EP darujú na dobročinné účely.
Zámerom pani Jablonovskej, je upozorniť slovenskú verejnosť, ale aj obyvateľov EU na krivdy a nespravodlivosť ktoré od roku 1989 páchajú štandardní politici voči občanom Slovenska.
Kandidáti do EP za SĽS  
Ako oficiálny cieľ svojej kandidatúry do EP uvádzajú predstavitelia SĽS nasledujúce stanovisko: 
„Naším cieľom je upozorniť Európsku úniu (EÚ) na to, že sa čoraz viac stáva náhradou za bývalý ZSSR.  Občania Slovenska vyjadrili svoj súhlas so vstupom do EÚ v referende v dobrej viere, že EÚ im po rokoch komunistickej nadvlády prinesie slobodu, demokraciu a prosperitu.  Súčasná realita však potvrdzuje, že EÚ nám nepriniesla ani skutočnú slobodu ani prosperitu. Práve naopak, štáty Európy, ktoré prišli o svoje kolónie po 2. sv. vojne, si túto stratu nahradili kolonizovaním bývalých postkomunistických štátov po skončení studenej vojny a rozpade Sovietskeho impéria. Výpredajom bývalých štátnych a strategických podnikov sú zo Slovenska odsávané do zahraničia desiatky miliárd eur, čoho následkom je sociálna depresia, chudoba a  sociálne samovraždy tisícov zúfalých slovenských občanov.“ 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára