Návštevnosť

pondelok 17. marca 2014

Nacionalisti v Trnave pripravujú národný protest proti asociálom

Dňa 12. apríla (sobotu) sa v Trnave uskutoční veľký národný protest nazvaný „Spoločneza slušný a bezpečný život na Slovensku 4- proti skorumpovaným politikom a asociálom"Jedná sa už o štvrté podujatie svojho druhu, ktoré organizujú nacionalisti pod záštitou občianskeho združenia- Ľudia v ohrození. 

Na protest má byť oficiálne pozvaný aj novo zvolený prezident SR, aby sa verejne vyjadril k cigánskej problematike ohrozujúcej budúcnosť slovenského národa. 

Traja mladí cigánski extrémisti na Coburgovej prepadli 24 ročného muža! Rozpútaný teror asociálov a nechutné podvody politikov ohrozujúce budúcnosť Slovákov nás nútia zorganizovať dňa 12.04.2014 (sobotu) ďalšiu protestnú akciu, tentokrát v Trnave nazvanú: Protestný SAFARI výlet na ul. Coburgovu- za slušný a bezpečný život 4- proti skorumpovaným politikom a asociálom."

Protestná akcia sa začne v Trnave o 13. hodine pred železničnou stanicou.
 "Na našej protestnej akcii sú vítaní všetci národne a sociálne cítiaci Slováci bez rozdielu, pričom môžu vystúpiť aj s príhovorom. Protest je nadstranícky, no organizátori odmietajú účasť všetkých politikov, ktorí sa po roku 1989 podieľali na likvidácii a okrádaní slovenského národa."

Organizátori akcie chcú ako súčasť protestu zorganizovať aj poznávací SAFARI výlet na ul. Coburgovu kde bývajú neprispôsobiví Rómovia.

Súčasťou protestu bude nie len upozorniť na nebezpečenstvo cigánskeho extrémizmu, ale aj odhaľovanie doposiaľ nepoznaných a exotických zákutí mesta TRNAVA širokej verejnosti. Podeľte sa o nový nevšedný zážitok so svojimi priateľmi a prineste si kameru, alebo fotoaparát. Zároveň pri pamätníku nespravodlivo prenasledovaných symbolicky zapálime sviečky za budúcnosť slovenských detí a európskej civilizácie, pričom si minútou ticha uctíme slovenské obete cigánskej kriminality a kapitalizmu po roku 1989.“


Vrámci snahy o rozvoj cestovného ruchu na Slovensku a podpory medzinárodnej spolupráce, majú byť na SAFARI výlet pozvaní aj niektorí zahraniční veľvyslanci (napr. z Bieloruska, Ruska, Iránu, Kuby, Činy, Severnej Korei, Ukrajiny ale aj USA, Japonska, Indie a Veľkej Británie). 


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára