Návštevnosť

štvrtok 20. marca 2014

Nacionalista z organizácie VZDOR KYSUCE ide do eurovolieb

V sobotu 24. mája 2014 sa na Slovensku uskutočnia ďalšie voľby do Európskeho parlamentu (EP). Do volebného súboja sa rozhodol vyraziť aj radikál a člen národnej organizácie Vzdor Kysuce Marián Magát, ktorý prijal ponuku kandidovať za Slovenskú ľudovú stranu (SĽS). Ako hlavný dôvod svojej kandidatúry uviedol:  „V prvom rade chcem pomôcť nášmu národu. Slovensko, tak ako celá Európa potrebuje radikálnu zmenu.“  

Zimný výcvik 

Cieľom činnosti Vzdoru je vychovať novú generáciu mládeže. Generáciu neskazenú, generáciu silnú, po každej stránke pripravenú zaujať svoje miesto v živote a boji za svoju vlasť, svoj národ a kultúrne dedičstvo...Vzdor Kysuce je neregistrovaná organizácia mladých ľudí nadchnutých vlastenectvom a láskou k rodnej zemi, ktorá sa snaží žiť racionálnym spôsobom života. “


  Vzdor Kysuce vykonáva aj charitatívnu činnosť 

Členovia národnej organizácie Vzdor Kysuce sa však nezaoberajú  len vojenským výcvikom, ale aj vlastnou poľnohospodárskou činnosťou a charitou. Po vzore gréckych nacionalistov zo strany ZLATÝ ÚSVIT tiež vykonávajú zbierky šatstva, hračiek, detských knižiek a iných potrebných vecí, ktorými spoločne s rozdávaním potravín pomáhajú chudobou ohrozeným slovenským rodinám.

Marián Magát

Nacionalista Marián Magát svoje programové ciele zhrnul do šiestich základných bodov pričom o sebe napísal : 

„Vízia s ktorou pristupujem k voľbám do Európskeho parlamentu

Moje meno je Marián Magát a som nezávislý kandidát za Slovenskú ľudovú stranu. Program tejto strany mi je ideovo veľmi blízky a preto som sa rozhodol, že kandidatúru, ktorá mi bola z ich strany ponúknutá prijmem. Nie som straník a preto strana nenesie zodpovednosť za moju formu kampane.

V skutočnosti to ale ani nebude klasická volebná kampaň, pretože EU poslanci nemajú zákonodarnú moc, len schvaľovaciu. Preto nemôžem ísť do volieb do EU so sľubmi a klasickým programom. Chcem Vám predstaviť ideový pochod fungovania spoločnosti. Sú to moje objektívne názory, ktoré sa v minulosti osvedčili a priniesli ekonomický a morálny prínos. 
Video- Zlatý úsvit je inšpiráciou Mariána Magáta

Prečo som sa rozhodol kandidovať?

Naša organizácia je dlhodobo aktívna v oblasti medziľudských vzťahov, charity, pomoci spoločnosti a intenzívne sa zaujímame o globálnu politiku, hlavne o atribúty Nového svetového poriadku. Prišiel som do štádia, kedy som si uvedomil, že pomoc ktorú ponúkame ľudom nestačí. Nestačí v tej miere ako ju ponúkame a najlepší spôsob ako ju zintenzívniť je práve politika. Na začiatok sa chcem dištancovať od klasickej politickej korektnosti a rétoriky “našich“ lacno kúpených politikov.


Celý volebný program  kandidáta SĽS Mariána Magáta - 6 bodov ideového pochodu pre lepšie fungovaniespoločnosti: TU
Znak Slovenskej ľudovej strany 

Voľby do Európskeho parlamentu sa blížia ostáva nám len dúfať, že po rokoch hanby a rozkrádania ovládnu slovenskú politiku konečne ľudia netúžiaci po peniazoch, ale presadzujúci radikálnu zmenu k lepšiemu.  

1 komentár:

  1. dajte niekto kontakt a spojim vychod zapad juh a sever!!!!~!! moj je 0903 472 477

    OdpovedaťOdstrániť